Rychlý kontakt: +420 777 939 983 | dc@alterego.cz

ALTER EGO

Informace k realizaci kurzu

Nabízené zdravotnické kurzy realizujeme přímo ve škole nebo na jakémkoli jiném místě (školy v přírodě, sportovní kurzy...) dle požadavků objednatele. Veškeré vybavení, materiál a pomůcky si přivezeme vždy s sebou. 

Od poptávky po realizaci...

 1. VÝBĚR TERMÍNU A JEHO POTVRZENÍ
  Pokud jste se rozhodli objednat pro své žáky některý z našich kurzů, vyberte si v kalendáři z dostupných termínů. E-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonicky (+420 777 939 983) nám sdělte svou poptávku, abychom vám mohli vybraný termín rezervovat.

 2. OBEJDNÁVKOVÝ LIST
  Stáhněte si a vyplňte objednávkový list a zašlete nám jej na výše uvedenou e-mailovou adresu.

 3. PŘED ZAČÁTKEM KURZU A V JEHO PRŮBĚHU
  Pro realizaci našich kurzů nepotřebujeme žádné speciální podmínky. Dostačující je běžná třída, kde je prostor před/za lavicemi (nebo je možné ho vytvořit), který využijeme k praktickým nácvikům. Nejsou vhodné učebny s pevně ukotvenými lavicemi. Máte-li ve škole učebnu, aulu či jiný prostor s kobercem, je to pro realizaci kurzu ideální. Pokud se realizuje více po sobě jdoucích kurzů v rámci jednoho dne, uvítáme možnost být celý den na jednom místě, nicméně není to podmínkou.  
   
 4. VYÚČTOVÁNÍ A PLATBA
  Účtujeme vždy jen skutečný počet účastníků kurzu. Platbu za uskutečněný kurz je možné provést hotově na místě (oproti účetnímu dokladu) nebo fakturou, kterou zašleme elektronicky na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávkovém listě. Účastnický poplatek za kurz zahrnuje veškeré náklady spojené s jeho realizací, cena je tak konečná.